Bilgi Güvenliği

ApepSoft Yazılım olarak, ilgili tüm taraflarımıza üst düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlamak için gerekli tedbirleri alıyoruz. Yasalar gerektirmedikçe, verileriniz ve bilgileriniz kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğimiz ve bilgi varlıklarımızın her türlü riskini yönetmek için aşağıdaki tedbirleri alıyoruz:

- Kurumsal bilgileri ve tüm ilgili tarafların bilgilerini kritik ve değerli olarak kabul ediyor ve bilgi güvenliğiyle ilgili yasal zorunlulukları yerine getiriyoruz.

- Kurumsal faaliyetlerimizi sürdürmek için kullandığımız bilişim hizmetlerinin kesintisiz olması, kişisel ve özel verilere yalnızca yetkili kişilerin erişebilmesi için gerekli altyapıyı sağlıyor ve gerekli güvenlik önlemlerini alıyoruz.

- Bilgi güvenliğiyle ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyuyoruz.

- Bilgi varlıklarına yönelik riskleri sistemli bir şekilde yönetiyoruz.

- Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak için teknik ve davranışsal yetkinlikleri geliştirecek faaliyetler yürütüyoruz.

Amacımız, sektörümüzde bilgi güvenliği açısından örnek bir kuruluş olmaktır. Gizlilik politikamızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır ve değişiklikler web sitemizde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer. Eğer politikada önemli değişiklikler yapılırsa, bunları kamuoyuna açık platformlarla sizlere bildireceğiz.

img img img img

Sorunuz mu var?

Hemen Arayın!

+90 542 344 97 77